loga produktů

SORTIMENT

MINERÁLNÍ VODY ACUQA FILETTE

Název JMN Kč/ks vč. DPH
Voda Filette, 0,375 jemně perlivá, lahev sklo BAL 30,93
Voda Filette, 0,750 jemně perlivá, lahev sklo BAL 41,26
Voda Filette, 0,375 neperlivá, lahev sklo BAL 30,93
Voda Filette, 0,750 neperlivá, lahev sklo BAL 41,26
Voda Filette, 0,375 perlivá, lahev sklo BAL 30,93
Voda Filette, 0,750 perlivá, lahev sklo BAL 41,26
Voda Filette, 0,5 neperlivá, lahev PET BAL 13,66
Voda Filette, 0,5 perlivá, lahev PET BAL 13,66


Acqua Filette logo

Minerální voda Acqua FiletteMinerální voda Filette pochází z italského Guarcina, region Lazio. Pramen se nachází ve výšce 900 m n. m. v panensky čistém prostředí pohoří Apenin a má doloženou kapacitu 50 milionů litrů vody.

První historická zmínka o existenci tohoto pramene je datována do období 400 př. n. l. a poukazuje na to, že již Římané tento pramen přiřazovali k bohyni Venuši, tedy k symbolu krásy, lásky zdraví a vitality. První psaná zmínka pochází z doby 50 n. l., kdy Lucius Junius Moderatus Columella, latinský autor a současník Senecy, v jeho díle „De Re Rustica" velebil vodu z Guarcina, kde římské legie trávily odpočinek na zotavení svých zranění po válce.

Minerální voda Filette je plněna do lahví a distribuována od roku 1894, během 20. století získala Filette pověst zdraví prospěšné a léčivé vody. Precizní obsah lahve je zdokonalen jemně luxusní elegancí klasického typu lahve na Bordeaux. Díky estetickému souznění lahve spolu s chutí vody Filette patří tento produkt do luxusního a elegantního prostředí těch nejlepších restaurací na světě.

Acqua Filette

Speciální organoleptické vlastnosti vody Filette jsou extrémní lehkost a velmi jemná chuť. Voda Filette je hodnocena jako jedna z nejvyváženějších vod díky velmi malému obsahu minerálů, výjimečnou lehkostí a krystalickou čistotou. Chemická analýza z roku 2007 ukazuje celkové množství minerálů 209,0 mg/litr, velmi nízký obsah sodíku 3,12 mg/l a nitrátů (0,6 mg/litr), což jen dokazuje přírodní čistotu této vody.

Minerální voda je plněna do skleněných lahví o obsahu 375 ml a 750 ml.

Velmi nízký obsah sodíku a nitrátů vytváří vodu, která je obzvláště jemná a delikátní. Je k dostání ve třech různých variantách perlivosti, a to jako neperlivá (Naturale), jemně perlivá (Delicatamente Frizzante) a perlivá (Decisamente Frizzante) a je ideální jako doplněk k vínu a jídlu.

Minerální voda Filette nabízí tři různé způsoby osobitosti.