loga produktů


SORTIMENT ALTHAUS

Porcovaný Deli Pack

Porcovaný Grand Pack

Porcovaný Pyra Pack

Sypaný černý

Sypaný zelený

Sypaný ovocný

Sypaný bylinný

Doplňky Althaus


Althaus logo

Althaus není jen pouhá
značka čajůJe to také kolekce jedinečných druhů čajů, které byly navrženy na přání hotelů a jiných gastronomických zařízení.

Althaus nabízí široký sortiment z nejlepších světových čajových plantáží. Vybraná kvalita a šetrné zpracování tvoří základ pro úspěšné fungování této společnosti.

Krabička Althaus

V období okolo 5 000 let př. n. l. vzniklo velké množství druhů čajů. V dnešní době jich například jen v Číně existuje okolo 3 000. Z této široké škály sestavili odborníci společnosti Althaus jedinečný sortiment určený výhradně pro hotely a další gastronomická zařízení. Každý druh čaje reprezentuje své charakteristické vlastnosti, které se odvíjejí jak od oblasti pěstování, doby sklízení, stupně a jakosti čajového lístku, tak i od výsledné chuti a barvy nálevu.

Pokud se díváme na Althaus jako na značku, mohli bychom tvrdit, že se jedná o značku, která si zákládá na ruské tradici čajů. Pokud se ale podíváme na Althaus jako na produkt, a to v případě nové kolekce čajů určené pro gastronomii, zjistíme, že se za ní skrývá spolupráce německých, amerických a ruských odborníků.

K zásadám společnosti patří:

  • kvalita z Německa
  • výběr vysoce kvalitních druhů čajů
  • vybrané čajové směsi a směšovací receptury
  • atraktivní design balení
  • vysoce kvalitní obalové materiály
  • vyjímečný design prezentačních a čajových doplňků

Kolekci čajů Althaus navrhuje Ralf Janecki, jeden z nejznámnějších a nejvyhlášenějších ochutnávačů (Tea–Taster) v Německu.

Veškerá zušlechťovací procesy výroby čajů se odehrávají v Německu. Poté, co objednané čaje dorazí, jsou pod dohledem profesionálů dále zpracovány a baleny. Čaje musí v neposlední řadě projít zkouškou tea-tasterů, pak až teprve jsou uvolněny pro prodej.


Althuas čaje